اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً
تبلیغات
تبلیغات
 • نصب المان سبحان الله در بلوار ولایت فقیه دیزج دیز

  در گیرودار زندگی پر دغدغه امروز، در ازدحام این همه بتن و آهن و سیمان، خیابان و اتومبیل و ازدحام که بی‌وقفه بر ما و ...

  در گیرودار زندگی پر دغدغه امروز، در ازدحام این همه بتن و آهن و سیمان، خیابان و اتومبیل و ازدحام که بی‌وقفه بر ما و زندگی و روحیاتمان تاثیر می‌گذارند. چاره‌ای نیست جز تلطیف فضای زندگی جمعی و دستاویز قرار دادن هنر برای کمی دلپذیر‌شدن محیط زندگی اجتماعی .

  المان های شهری نه تنها به غنای بصری شهر و فضای زیست اجتماعی ما کمک می‌کنند، بلکه به عنوان نمادها و نشانه‌هایی از فرهنگ و هویت جمعی ما قابل استناد هستند و از این بابت است که باید رویکردی تازه‌تر و جدی‌تر به آنها داشت.
  در همین راستا شهرداری دیزج دیز اقدام به ساخت و نصب المان های مذهبی و ملی پرداخته که المان محمد رسو الله (ص) واخیرا المان سبحان الله با هزینه ای بالغ بر 15000000 ریال در بلوار ولایت فقیه (ورودی شهر ) نصب گردیده است .در ادامه این طرح شهرداری درصدد می باشد اقدام به تهیه و نصب المان های ملی و بومی که نشانگر فرهنگ شهر دیزج دیز و الگو های ایرانی اسلامی می باشد در میادین و سطح شهر نصب نماید.

  IMG_۲۰۱۶۰۴۱۴_۱۱۱۵۳۱

  IMG_۲۰۱۶۰۴۱۴_۱۱۱۶۴۶

  IMG_۲۰۱۶۰۴۱۶_۰۹۲۱۳۶

  IMG_۲۰۱۶۰۴۲۴_۰۹۱۷۴۲

  IMG_۲۰۱۶۰۶۰۲_۱۲۲۰۲۱

  IMG_۲۰۱۶۰۶۰۲_۱۲۴۸۰۷

  نظرات بسته شده است